اصالت کالا

»فقط کالای اصلی

هوش سیار اصالت کل محصولات را تضمینی و همه محصولات گارانتی اصلی و معتبر میباشد. سایت ما برای تامین کالا فقط با شرکت های رسمی و قانونی همکاری میکنیم،و مشتری مطمئن باشد که محصولات دارای هولوگرام میباشد.و با خیال راحت از هوش سیار خریداری کنند.

فروشگاه ما فقط از واردکننده های رسمی که دارای مجوز هستند تامین میشود.و هیگونه از واردکننده هایی که بصورت غیر مجاز محصول راعرضه میکنند تامین نمیکند.

 

فقط گارانتی اصلی

شرکت هایی که از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان واردکنندگان قانونی در کشور فعالیت میکنند و اسامی آنها درسایت این وزارتخانه ذکر شده باید گارانتی و خدمات پس از فروش نیز ارائه کنند، بنابراین گارانتی اینگونه شرکتها، گارانتی معتبر محسوب میشود. به این ترتیب مشتریانی که گارانتی های بی نام و نشان آنها را سردرگم کرده است، میتوانند گارانتی های معتبر را از نامعتبر شناسایی کنند. تمامی محصولات ارائه شده در وبسایت هوش سیار توسط نمایندگان رسمی آن برند در ایران گارانتی شده‌اند و با اخذ مجوزهای لازم، از مبادی قانونی وارد کشور شده‌اند.بنابراین کلیه کالاهایی که در فروشگاه آنلاین هوش سیار عرضه می‌شوند اصلی هستند و به هیچ عنوان کالای کار کرده و یا غیر اصلی در سایت به فروش نمی‌رسد. از این رو هوش سیار اصل بودن همه محصولات موجود در وبسایت را تضمین می‌کند.

 

از کجا مطمئن شویم محصول خریداری شده،اصلی است؟

۱) هوش سیار صرفا محصولاتی که فقط گارانتی دارنند عرضه میکنند.
۲) کالاهای از فروشگاه آنلاین هوش سیار خریداری کردین دارای کارت یا برچسب گارانتی هستند.
۳) زمانی که محصولی یا گارانتی آن اصلی نباشد، شرکت ارائه دهنده خدمات پس از فروش، تحت هیچ شرایطی کالا را نصب و گارانتی نمی کند، لذا نصب کالا توسط شرکت، تایید کننده اصالت کالا و گارانتی آن می باشد.
۴) فروشگاه اینترنتی هوش سیار بر خلاف فروشگاه های در سطح شهر، یک برند معتبر است. یک برند معتبر به دلیل ارزشی که برای برند خود قائل است، تحت هیچ شرایطی، اعتبار برند خود را برای منافع جزئی زیر سوال نمی برد، در حالیکه فروشگاه های در سطح شهر فاقد برند و نام شناخته شده بوده و ممکن است امروز باشند و روز دیگری نباشند.